پنل‌های خورشیدی یورو سولار ایرساهمه پنل‌های خورشیدی با کیفیت نیستند

 

پنل‌های و سیستم‌های مناسب برای راهکار‌های مسکونی

پنل‌های انتخاب شده توسط یورو سولار دارای جدیدترین تکنولوژی سلول‌های خورشیدی هستند که باعث تولید بیشتر انرژی از هر ذره‌ی تابش خورشید می‌شود. با توجه به طراحی گیرا و طول عمر بالای محصولات ما، قطعا در بازار درخشان تر از رقیبان هستیم.

پنل های خورشیدی یورو سولار ایرسا

 

سلول‌های خورشیدی با کیفیت

به نسبت یک پنل خورشیدی معمولی، پنل‌های یوروسولار ایرسا درصد انرژی بیشتری در طول ۲۵ سال تولید می‌کنند.
 

هزینه‌ی کم،‌ طراحی‌ بی نظیر

هزینه‌های ماهانه‌ی خود را کاهش دهید.
 

 
 

سیستمی پر قدرت در زیر نور خورشید

اگر قصد خورشیدی شدن را دارید با ما تماس بگیرید کارشناسان ما همه سوالات و نگرانی های شما را پا سخگو هستند. .
 

خرابی سلول‌های خورشیدی را به حداقل برسانید

سلول‌های خورشیدی معمول در طی زمان قدرت خود را به دلایلی مانند شکستگی و زنگ زدگی از دست می‌دهند. اما طراحی منحصر به فرد سلول‌های خورشیدی عمده این مشکلات را حذف کرده است. به این ترتیب می‌توانید از کارایی بی‌نظیر و میزان صرفه جویی انجام شده توسط این سیستم‌ها برای دهه‌ها لذت ببرید.
 

سیستم‌های خورشیدی یورو سولار ایرسا

سیستمی کامل با طراحی یکپارچه

دیگر زمان استفاده از محصولات متفاوت کارخانه‌های مختلف در یک پکیج به سر رسیده است. سیستم خانگی یورو سولار ایرسا کامل‌ترین سیستم خانگی است که طراحی و مهندسی آن توسط یک کمپانی انجام شده است.
محصولات ما با قدرت‌تر و قابل اطمینان‌تر از محصولات معمول مورد استفاده در راهکار‌های خانگی هستند و همه تحت یک ضمانت صنعتی برتر و کامل قرار دارند.

 
 

ضمانت صنعتی برتر یورو سولار ایرسا

سیستم خانگی معرفی شده دارای ضمانت شرکت یورو سولار خدمات دهنده برای سیستم‌های خانگی است. که نه تنها پنل‌های خورشیدی بلکه تمامی قطعات به کار رفته را مورد پوشش خود قرار می‌دهد.
از همین رو دیگر نیازی نیست درباره انتخاب شرکت‌های مختلف برای آگاهی از خدمات پس از فروششان جست و جو کنید. ما در هر سه زمینه نصب، بررسی کارایی و همچنین ضمانت قطعات به مدت ۲۵ سال با شما همراه هستیم.

یورو سولار ایرسا بلاگ

xc
xc
xc
xc