شرکت یوروسولار ( ایرساشید انرژی ) به عنوان یکی از زیر مجموعه های یوروتوربین هلند به منظور تسهیل در همکاری با صنایع داخلی در حوزه ی انرژی خورشیدی فتوولتائیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ در ایران شروع کرده است .

شرکت یوروسولار با بهره مندی از متخصصان و مهندسان مجرب که بیش از ۲۰ سال تجربه راه اندازی نیروگاه های خانگی و مگاواتی در کشور های اروپایی و همچنین ایران را دارند ، در نظر دارد با رعایت استاندارد های بین المللی ، گامی موثر در فراهم اوردن انرژی پاک ، مقرون به صرفه و در دسترس همگان بردارد.

توانایی شرکت در انجام کلیه امور از مرحله امکان سنجی تا راه اندازی کامل به صورت کلید در دست، با بهره مندی از ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا ، یوروسولار را به یکی از شرکت های پیشرو در طراحی ، تامین تجهیزات ، ساخت و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی در کشور بدل کرده است .

تجربه ارزشمند موسسین یوروسولار در سطوح مدیریتی و مشاوره ای شرکت ها و سازمان های شناخته شده داخلی و بین المللی ، نوید بخش تجربه همکاری حرفه ای با مشتریان و سرمایه گذاران خواهد بود.

شرکت یوروتوربین یکی از نامدارترین شرکتهای توربین سازی در سطح جهان است. دفتر مرکزی  آن در کشور هلند واقع شده است و دارای چندین کارخانه در اروپا، از جمله در کشور فرانسه و ایتالیا می باشد. این شرکت ارتباط  تجاری موثری با کشور ایران دارد، از جمله طراحی، ساخت و تأمین تجهیزات تعدادی از نیروگاههای داخل کشور توسط این شرکت انجام شده است. همچنین یکی از مهمترین اقدامات این شرکت انتقال تکنولوژی ساخت بعضی از قطعات توربین به شرکت مپنا و شرکتهای زیرمجموعه آن بوده است. همچنین در راستای تسهیل در همکاری با صنایع داخل کشور این شرکت اقدام به راه اندازی دو  دفتر در ایران کرده ست که هرکدام با نام یک شرکت به ثبت رسیده اند . یکی  با نام اروتوربین  که در زمینه طراحی و تجهیز نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی کشور فعال میباشد و دیگری با نام ایرسا شید انرژی که با نام تجاری یورو سولار ایرسا در حوزه نیروگاه های تجدید پذیر به خصوص خورشیدی  فعالیت می کند.  از طرفی با توجه به پتانسیل کشور ایران در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر از جمله انرژی خورشیدی انتطار میرود با   ورود شرکتهای با تجربه و رعایت استانداردهای بین المللی ایران به یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده برق با استفاده از انرژی  خورشیدی ،در منطقه تبدیل شود. در همین راستا شرکت یورو توربین در نظر دارد با استفاده از کارکنان مجرب که بیش از  30 سال تجربه راه اندازی   نیروگاههای خانگی و مزرعه ای خورشیدی در کشورهای اروپایی از جمله کشور آلمان دارند به عنوان حامی انرژی پاک در این مسیر پیشرو و موثر باشد.  .

با حرکت موس یا زدن تب بر روی کاتالوگ، میتوانید از طریق نوار ابزار قرارگرفته در پایین آن صفحات را جابجا کنید

Airsashid-Eusolar-2024-1