کارایی بالا، عمری طولانی


پنلهای منتخب یورو سولار ایرسا

 

پنل‌های منتخب شرکت یورو سولار ایرسا راندمانی مناسب و عمری طولانی همراه با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دارند. در مقایسه با تکنولوژی‌های دیگر بیشترین درصد از نور خورشید را به الکتریسیته تبدیل می‌کند. این به معنی تولید بیشتر انرژی علاوه بر طول عمر بالاتر محصولات و در نتیجه کاهش هزینه‌های مربوط به برق است.
 

مزایای پنل‌های یورو سولار ایرسا

انرژی بیشتر از فضایی کمتر

پنل‌های یورو سولار ایرسا ۳۶٪ نور بیشتری نسبت به پنل‌های معمولی را به انرژی تبدیل می‌کند.
 

الکتریسیته‌ی بیشتر

پنل‌های خانگی یورو سولار ایرسا ر در طول عمر خود، نور خورشید به انرژی الکتریسیته بیشتری نسبت به پنل‌های معمول شرکت‌های دیگر تبدیل می‌کند. به این صورت که ۶۰٪ انرژی بیشتر در ۲۵ سال و به همین صورت هزینه‌های کمتر.
 

انعطاف بیشتر سیستم

به دلیل تولید بیشتر الکتریسیته در فضای کمتر توسط پنل‌های خانگی یورو سولار ایرسا نسبت به دیگر پنل‌ها، شما می‌توانید فضای کمتری از بامتان را اشغال کنید و در زمانی دیگر هر مقدار پنل دیگر که نیاز داشتید به سیستم خورشیدی خود اضافه کنید.
 

اطمینان خاطر بیشتر

با ضمانت کامل قطعات و توان خروجی تا ۲۵ سال می‌توانید با خیالی راحت یوروسولار را انتخاب کنید. پنل‌های سری E این شرکت برای کارایی مداوم ساخته شده اند و دارای طول عمری بسیار بالا هستند.
 

 

نشان نقره‌ی Cradle to Cradle

با افتخار اعلام می‌کنیم که یورو سولار ایرسا به گواهیCradle to Cradle Silver دست پیدا کرده است. این پنل‌ها که در کشور‌های فرانسه و مکزیک ساخته شده اند اولین محصولات خورشیدی هستند که این گواهی را دریافت کرده‌اند.