سیستم‌های خورشیدی خانگی یورو سولار ایرساهزینه کمتر، راندمان بیشتر

 
 

سیستم‌های خورشیدی خانگی یورو سولار ایرسا


این سیستم تنها و کامل‌ترین سیستم خانگی است که طراحی و مهندسی آن توسط یک کمپانی انجام شده است. از پر بازده‌ترین پنل‌ها تا نرم افزار‌های مانیتورینگ انرژی، هر قطعه از این سیستم طراحی شده تا بهترین کارکرد را کنار قطعات دیگر داشته باشد،از پنل خورشیدی تا کلید‌های قطع و وصل این سیستم‌ها. محصولات یورو سولار قابل اطمینان‌تر از محصولات معمول مورد استفاده در راهکار‌های خانگی هستند و همه تحت یک ضمانت صنعتی برتر و کامل قرار دارند.

 
 
مقایسه‌ی محصولات معمول با سیستم‌های یورو سولار ایرسا
 
 

محصولات معمول خانگی:

از قطعات مختلف کارخانجات مختلف ساخته شده‌اند و هرکدام دارای شرایط ضمانت مخصوص خود هستند.  نیاز به پنل‌های بیشتر، که معمولا هم این پنل‌ها از چندین جهت باید با یکدیگر فاصله دارند تا بتوانند نیاز به انرژی را برطرف کنند.سیستم‌های یورو سولار:

طراحی شده توسط یورو سولار و تحت ضمانت کامل در صنعت انرژی خورشیدی. تولید انرژی بیشتر در فضای کوچکتر. با استفاده ازطراحی مناسب و حذف قطعات و جعبه‌های اضافی در دیوار بیرونی ساختمان.

 
 
مزایای استفاده از سیستم Equinox یورو سولار ایرسا
 

محصولی با دوام

قلب هر کدام از سیستم‌های ما مجهز به سلول‌های خورشیدی Maxeon است. این سلول‌ها بر پایه‌ی فلز مس مستحکم طراحی و ساخته شده اند تا در شرایط سخت نیز بتوانند ده‌ها سال کارایی داشته باشند.

سلول‌های خورشیدی معمول بسیار شکننده‌اند و به مرور زمان از توانشان کاسته می‌شود. اما سلول‌های خورشیدی سان پاور که با نام Maxeon شناخته می‌شوند، با استفاده از لایه مسی زیرین خود به طور خاص برای تبدیل هرچه بیشتر نور خورشید به انرژی طراحی و ساخته‌ شده‌اند. این طراحی باعث تقویت قدرت سلول‌های خورشیدی و مقاومت آنها در برابر خوردگی شده و همچنین در طول زمان الکتریسیته‌ی بیشتری نیز تولید خواهد کرد.

 

بی رقیب در کارایی

سیستم‌های یورو سولار از پر‌بازده ترین پنل‌های خورشیدی موجود در بازار هستند. توان بیشتر به معنی ذخیره‌ی بیشتر است و به همین ترتیب خانه‌ی شما نیز به پنل کمتری نیاز خواهد داشت.

پنل‌های ساده اما دلپذیر سان پاور با ۲۲ درصد کارایی دارای بهترین رکورد در جهان هستند که این بالاترین درصد از کارایی‌ یک پنل است که شما می‌توانید برای سقف خود داشته باشید. به عبارتی پنل‌های خورشیدی سان پاور در ۱۷ سال کار قادر به تولد انرژیی معادل با ۲۵ سال کارکرد پنل‌های معمول بازار هستند.

 

سادگی و زیبایی در طراحی

.

 

سیستمی هوشمند و شکیل

پنل‌های خانگی شرکت سان پاور دارای میکرو مبدل‌های داخلی مخفی شده در زیر هر پنل هستند تا در هر منبع، انرژی را بهینه سازی کرده، هرگونه قطعی را کاهش داده و مبدل‌های خارجی ناخوشایند را از سیستم حذف کنند.

سیستم‌های یورو سولار با تبدیل بیشتر نور خورشید به انرژی قابل استفاده بلافاصله و در خود پنل، تولید انرژی را به حداکثر می‌رساند.

 

نیروگاه خانگی‌تان را زیر نظر بگیرید

بیشترین استفاده از سیستم را با EnergyLink تجربه کنید. EnergyLink به شما این امکان را می‌دهد که تولید، ذخیره و استفاده از انرژی خورشیدی ساختمان‌تان را زیر نظر بگیرید.

EnergyLink امکان مشاهده‌ی میزان تولید انرژی را به شما می‌دهد. میزان مصرف‌تان را مشخص می‌کند و در طول استفاده از آن خواهید دید که به چه میزان کاهش در هزینه‌هایتان داشته اید.
در حالی که اتصال بیشتر سیستم‌های مانیتورینگ بر پایه‌ی ارتباط WiFi است، EnergyLink تنها تکنولوژی مانیتورینگ انرژی خورشیدی است که به همراه ۴ امکان ارتباط خودکار برای پشتیبان گیری ارائه شده است. به این وسیله همیشه از شرایط و صرفه جویی در هزینه‌های خود با خبر خواهید بود.

 
 
ضمانت صنعتی برتر
 

ضمانت صنعتی برتر، همه و همه توسط یک شرکت

این سیستم دارای ضمانت تنها شرکت خدمات دهنده برای سیستم‌های خانگی است که نه تنها پنل‌های خورشیدی بلکه تمامی قطعات به کار رفته را مورد پوشش خود قرار می‌دهد.
از همین رو دیگر نیازی نیست درباره انتخاب شرکت‌های مختلف برای آگاهی از خدمات پس از فروششان جست و جو کنید.