عملیات و نگهداری یورو سولار ایرسا


یک انتخاب برای تمامی راهکار‌های خورشیدی

 

نصب سایبان خورشیدی

شرکت یورو سولار شرکتی است که در سطح جهانی مسائل مربوط به عملیات و نگه‌داری سرویس‌های تجاری و شهری را به انجام می‌رساند. این شرکت اصلی ترین ارائه کننده‌ی راهکار‌های انرژی برای شرکت‌های مطرح است پروژه‌ی شما در هر اندازه‌ای که باشد و بدون توجه به تجهیزات نصبی توان اداره‌ی آنها را در سطح جهانی دارد که مدیریت این پروژه‌ها را نیز به بهترین شکل ممکن و حرفه‌ای ترین حالت به انجام می‌رساند تا بتوانید از تمامی دارایی خورشیدیتان به بهترین شکل استفاده کنید.

 
 
 
نصب خارج از شبکه‌ی برق
پارکینگ‌های سقف دار
بام‌های تجاری
تولید انرژی در مقیاس شهری
 

مهندسی و آنالیز کارایی

تیم مهندسی شرکت یورو سولار ایرسا کار پشتیبانی از سرویس‌های شهری را به عهده دارد و با استفاده از نرم افزار‌های مانیتورینگ و نصب هشدار برای قطعی سیستم‌ها از کوچکترین مشکلات در شبکه‌ی شما در سریعترین زمان ممکن با خبر شده و آن را بر‌طرف می‌سازد.
نرم افزار شبیه ساز اختصاصی شرکت یورو سولار ایرسا از اطلاعات ماهواره‌ای ایستگاه‌های هواشناسی استفاده می‌کند تا کارایی بهتری را عرضه کند. تمامی این ویژگی‌ها باعث می‌شود که به خریداران ما کیفیتی بی رقیب ارائه شود.

 
 

هزینه‌های پایین تمیزکاری

روبات‌های مخصوص تمیز‌کاری شرکت یورو سولار ایرسا با سرعتی ۲۰ برابر سریعتر از حالت‌های معمول دستی، پنل‌های شما را پاک سازی می‌کند. این روبات‌ها در شب برای تمیزکاری اعزام می‌شوند تا کمتری تداخلی با تولید انرژی را داشته باشند و آب مصرفی آنها نیز بسیار کم است که همین مزیتی برای پروژه‌هایی است که دچار مشکل در دسترسی به آب هستند.  

 

امنیتی مثال زدنی

یورو سولار ایرسا بی وقفه در زمینه‌ی امنیت شبکه‌های خود کار کرده است و دهه‌ها تجربه در استاندارد سازی طراحی، ساخت و نگه‌داری این سیستم‌ها در سراسر جهان دارد. تمامی پرسونل حاضر در محل یورو سولار ایرسا ، همواره در دوره‌های عملی و فنی شرکت می‌کنند. یورو سولار ایرسا تلاش بسیار زیادی برای جمع آوری نکات امنیتی از تمامی پروژه‌هایش دارد تا بتواند آنها را با کارمندان و مشتریان خود مطرح کند.

 

خدمات

قابل عرضه توسط یورو سولار ایرسا

یورو سولار ایرسا پکیجی کامل از خدمات را ارائه می‌کند که تمامی نیاز‌های شما را پوشش می‌دهد، بدون در نظر گرفتن نوع سیستم مشترک.

تنظیمات و کنترل ریموتی
نگهداری از مجموعه
مدیریت دارایی
حسابرسی مجموعه
خدمات پیشگیرانه
خدمات اصلاحی

ایرسا بلاگ

P 7
Sarbarg Back S1
P 7
Sarbarg Back S1